Çelik Adam – Man of Steel (2013) Türkçe Altyazılı izle

Paylaş Tweetle Yorum Yaz  Çelik Adam – Man of Steel (2013)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.4/10 (9 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +3 (from 3 votes)
Çelik Adam - Man of Steel (2013), 8.4 out of 10 based on 9 ratings
Açıklama
: IMDb Derecelendirme: 7,3 Çelik Adam - Man of Steel izle ; Ben de filmin iyi olduğunu düşünüyorum. Superman zaten Türk izleyicisi için pek sempati duyulan bir karakter değil bizde en çok DC'den Batman ve Flash, Marvel'den ise Spider Man ve Iron Man sevilir. Ben de Superman sevmeyen insanlardan biriydim lakin Smallville dizisi ile Superman'e olan bakış açım değişmişti. Film Kripton anlatımı ve o anlatımda yer alan sahneler ile izleyiciyi beklentiye sokan fakat daha sonra işlenen anlatım tarzı ve yaşananlardan dolayı yavaş yavaş normalleşen bir havaya giriyor. Senaryo konusunda yapılan yorumlara katılıyorum ancak yıllar sonra gelen ilk doğal çocuk ve bu çocuğun önceden programlanan yapıyı taşıması yerine kendi yaşadıklarından pay biçerek istediği kişi olması kısmı iyiydi. Bence izleyicileri en çok gıcık eden kısımlar: 1- Louis Lane'i oynayan abla :D 2- Superman ve Zod'un savaşmasının sağı solu patlatmaktan öteye gidememesi ve sonuç bölümüne doğru sürekli aksiyonu çok kısa sürede hızlandırıp sonlandıran 3-4 tane sahnenin yer almasıydı. Film efektleri ve Superman'in ne kadar güçlü olabileceğini gösterme konusunda iyi senaryo açısından evet pek doyurucu değildi. Bomba bir film olmamış evet ama şimdiye kadar gördüğüm en güzel Superman filmi de buydu bana göre.
Tarih
: 08 Aralık 2013, Pazar günü, Saat 18:00 eklendi.
Ekleyen
: admin
Kategori
: 2013, Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantastik, Macera, Süper Kahraman
Oyuncular
: , , ,

"Çelik Adam – Man of Steel (2013)" için 1 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem Deniz Telci Ocak 20th, 2015 // 12:36
    Adam flim'de Dünyayı bir günde Zod'un elinden kurtardı ya. Bu ne ayak? :D

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


KAPAT
KAPAT
KAPAT