Siyah Kuğu – Black Swan (2010) Türkçe Altyazılı izle

Paylaş Tweetle Yorum Yaz  Siyah Kuğu – Black Swan (2010)


VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.1/10 (12 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 2 votes)
Siyah Kuğu - Black Swan (2010), 7.1 out of 10 based on 12 ratings
Açıklama
: IMDb Derecelendirme: 8,1 Siyah Kuğu - Black Swan izle ; Güzel filmdi, yer yer sıksa da yine de kendini izlettiriyor film. Ayrıca konusuna da farklı bilindik klişe şeylerden değil bu da filme bir artı katmış bence. Natalie Portman gerçekten bu filmde ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu göstermiş. Böyle filmler senede 1-2 tane çıkar, zaten onlar da ödülleri paylaşırlar. Bence en iyi film müziği ödülünü de almalıydı, kamera kullanımı harikaydı. Sanki bale yapanın karşısında siz de yapıyor hissini veriyor. Ayak fetişleri için kabus niteliğinde bir film; balerinlerin ayakları hakikaten çirkinmiş. Aronofsky'i sevmesem bile tasfirine hayran kaldım, 1 saniye bile sıkılmadan tek ara bile vermeden izledim. Filmin başları sıkıcı gibi gözüksede belli bir süre sonra iyi oyunculuk sizi filmin içine çekmeye başlıyor. Tüm o ruh hallerini falan hissediyorsunuz ve sonuna kadar heyecanla izliyorsunuz.
Tarih
: 29 Aralık 2013, Pazar günü, Saat 01:00 eklendi.
Ekleyen
: admin
Kategori
: Dram, Gerilim, Gizem, IMDb Top 250, Oscar ödüllü, Psikolojik
Oyuncular
: , , , ,

"Siyah Kuğu – Black Swan (2010)" için 1 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem kızıl Ocak 3rd, 2014 // 15:54
    altyazılı film izle , süper diyemeyeceğim iyinin çok az üstünde. Portman'ın performansı üst düzeydeydi aldığı Oscar'ı hak etmiş. film hakkın da konuştuğum çoğu kişi de benim şu düşünceme katıldı şöyle ki film de eksik bir yan vardı anlayamadığım. ya film çok uzun olmasın diye kısaltmışlar ya da filmin sonuna doğru klasik bir psikolojik gerilim havası vermek istemişler. Puanım: 8/10

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


KAPAT
KAPAT
KAPAT